БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА СЬОГОДНІ

Товар доданий

Отримайте знижку 5%!arrow_drop_up

Політика конфіденційності

Інформацію яку ми збираємо
Ми збираємо особисту, таку як: ім'я, прізвище, номер телефону, адресу електронної пошти та адресу наших клієнтів. Ця інформація надаєтся нам безпосередньо нашими клієнтами, коли вони пишуть свої дані на нашому сайті при замовленні товару.
Використання інформації
Ми використовуємо зібрану інформацію для обробки та доставки замовлення, а також для підвищення зручності покупок для наших клієнтів. Ми також можемо використовувати цю інформацію, щоб повідомляти наших клієнтів про їх замовлення або пропонувати їм акції та інші пропозиції нашого магазину.
1.Обмін інформацією
Ми не надаємо особисту інформацію будь-яким стороннім особам, постачальникам, партнерам. Інформація доступна лише нашим співробітникам і використовуємо виключно для цілей зазначених вище.
2. Безпека інформації
Ми вживаємо віповідних заходів безпеки для захисту особистої інформації. Мы використовуємо функції безпеки Shopify, в тому числі шифрування та контроль доступу для захисту інформації, що збирається і зберігається нами.
1.Зберігання інформації
Ми зберігаємо особисту інформацію доти, доки це необхідно для відправки товару, обробки інформації, інформація зберігається відповідно до вимог закону. Якщо клієнт просить видалити особисту інформацію, мы зробимо це негайно.
2. Права клієнта
Клієнти мають право запросити доступ до своєї особистої інформації та вимагати її видалення. Щоб скористатися цими правами, Ви повинні звернутися до нас за адресою [----]..
Зміни у Політиці конференційності
Ми можемо час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Будь-які зміни будуть відображені на нашому веб-сайті і клієнтам буде повідомленно про будь-які зміни нашої політики.