БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА СЬОГОДНІ

Товар доданий

Отримайте знижку 5%!arrow_drop_up

Повернення та обмін

  1. Умови повернення товару:

 

Для отримання можливості повернення товару, він повинен бути в тому ж самому стані, в якому ви його отримали, і в оригінальній упаковці.

Всі оригінальні бірки повинні бути прикріплені до товару.

Повернення товару повинно бути ініційовано протягом 14 днів з моменту покупки, згідно з вимогами українського законодавства.

Зверніть увагу, що за українським законодавством деякі товари, такі як трусики та бюстгальтери, не підлягають поверненню або обміну.

 

  1. Політика обміну:

 

Ми пропонуємо обмін для товарів, які були пошкоджені, виявилися дефектними або були отримані неправильного кольору або розміру.

Обмін товарів на товари рівної або меншої вартості здійснюється за наявності товару на складі.

Для ініціювання обміну, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою support@holyshapeua.com, і наша команда допоможе вам з процесом обміну.

 

  1. Процес повернення:

 

Для початку процесу повернення, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки за адресою support@holyshapeua.com, щоб підтвердити причину повернення та отримати подальші інструкції.

Якщо товар не підійшов вам при отриманні, будь ласка, скористайтеся функцією "легке повернення" додатка Nova Poshta для зручності процесу повернення. Обов'язково надішліть номер ТТН нашій команді за адресою support@holyshapeua.com.

Клієнти несуть витрати на повернення товару, за винятком випадків, коли товар має дефекти або пошкодження.

 

  1. Політика повернення коштів:

 

Після отримання та перевірки вашого поверненого товару ми негайно повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого запиту на повернення коштів.

Якщо ваше повернення схвалено, ми ініціюємо повернення коштів, і сума буде автоматично зарахована на ваш оригінальний метод оплати (картку) протягом 3-4 робочих днів.

 

  1. Обміни та повернення для товарів, які перебувають у розпродажі:

 

Товари, які продаються за акційною ціною, підлягають обміну або отриманню товару за такою ж ціною та за ціною нижче (залишок ваших грошей з першого товару буде направлений на наступне ваше замовлення в нашому магазині с персональним промокодом. Все це за умов наявності товару на складі.

 

  1. Обміни та повернення для міжнародних замовлень:

 

Для міжнародних замовлень клієнти несуть всі пов'язані з ними витрати на доставку, податки та мито, пов'язані з поверненням та обміном.